Ціни на сайті оптові або роздрібні?

Всі ціни на сайті оптові.

 

Що значить мінімальна сума замовлення - 500грн.?

Для замовлення товару за оптовими цінами необхідно замовити товару на суму не менше 500грн. Замовляти можна по всьому асортименту від 1 шт. (якщо він не відпускається упаковками).

 

Як ми працюємо з інтернет-магазинами?

Є два варіанта: - Ви робите кожне замовлення від 500грн. - Ви вносите депозит на суму не менше 500грн. і потім поступово Ви, або Ваші кур'єри забирають товар на цю суму.

 

Як побачити товар «вживу»?

Весь товар можна побачити, «помацати» і замовити у нас в офісі. Адреса вказана в розділі «КОНТАКТИ».

 

Як відбувається оплата і доставка товару?

У розділі "Оплата і доставка" вказані всі варіанти оплати і доставки. При сумі замовлення від 5000 грн. доставка транспортною компанією «Делівері» - безкоштовно.

 

Як оформити замовлення?

Замовлення оформляється після авторизації через корзину товарів на сайті або через швидке замовлення.

Також замовлення можна зробити, написавши нам листа на e-mail: office@apricot.com.ua з Вашими контактами, артикулами і кількістю товару, який Ви хочете замовити.

Крім цього Ви можете оформити замовлення у нас в офісі або через менеджера зателефонувавши нам по телефону з 10 до 19 годин.

 

Забули пароль?

Необхідно натиснути на напис «Забули пароль» в поле реєстрації, і заповнити всі дані. Після цього лист з Вашим паролем прийде до Вас на електронну пошту.

Якщо у Вас виникли проблеми - напишіть нам про це на office@apricot.com.ua або зателефонуйте в офіс. Ми оперативно допоможемо Вам відновити пароль.